Monitoring GPS Wrocław

Efektywne zarządzanie flotą i kierowcami to cel, do którego dąży każda firma w branży transportowej. Rozumiejąc te motywacje, oferujemy Ci pakiet rozwiązań, który Ci w tym pomoże. Dzięki systemowi Flotman nie tylko zwiększysz efektywność swojej firmy, ale i zyskasz spore oszczędności. W jaki sposób? Poprzez monitoring GPS, który zapewni Ci sprawne lokalizowanie pojazdów i efektywne zarządzanie flotą.

mapa-bialystok

Wielofunkcyjny monitoring GPS – Wrocław bezpieczniejszy niż kiedykolwiek!

Monitorowanie lokalizacji pojazdów i historii tras to istotne zadanie każdego menedżera flotowego. To jednak niejedyne, do czego sprowadza się wykorzystanie systemu monitoringu GPS i lokalizatorów GPS. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom systemu Flotman zyskasz szybki dostęp do szczegółowych informacji o przejazdach samochodu w czasie rzeczywistym i historii tras, czasie jazdy, tankowaniach, informacji o rodzaju przejazdu służbowy - prywatny. Wiedza ta pozwoli Ci łatwo podsumować przebiegi pojazdów w danym okresie oraz kontrolować ich średnie spalanie i ewentualne ubytki w paliwie. Monitoruj pojazdy we Wrocławiu, aby zmniejszyć koszty zarządzania flotą! Nasz system lokalizowania pojazdów ułatwi Ci to zadanie.

Źródła nieekonomicznej i agresywnej jazdy zlokalizujesz natomiast dzięki modułowi Eco Drive. Wdrażając tę funkcjonalność do swojej floty, zapewnisz sobie i kierowcom wgląd w styl ich jazdy, co pozwoli wyeliminować złe nawyki. Autorski system ocen oraz rankingi efektywnie zmotywują kierowców do nieustannego poprawiania stylu jazdy. Zauważalnie zmniejszy to szkodowość twojej floty.

Nawigacja GPS
Nawigacja GPS

Inteligentne zarządzanie flotą we Wrocławiu – z systemem Flotman!

Kluczem do efektywnego zarządzania flotą pojazdów i kierowców jest ciągły dostęp do informacji. Chcąc ułatwić Ci zadanie i zaoszczędzić czas potrzebny na ich wyszukiwanie – wszystkie niezbędne dane zgromadziliśmy w jednym miejscu. Dzięki modułowi Business Intelligence zyskasz szybki dostęp do inteligentnego systemu raportowego, a także możliwość jego dowolnego modyfikowania.

Ustalanie stałych punktów odwiedzin, przydzielanie ich do konkretnych kierowców czy wizualizacja na mapie oznaczonych punktów – to niejedyne, co możemy Ci zaoferować w ramach monitoringu pojazdów. Wrocław jest stosunkowo dużym miastem – aby ułatwić poruszanie się po nim, w naszym systemie możesz oznaczyć ważne punkty zdefiniowane dla Twojej firmy oraz ustalić liczbę i częstotliwość odwiedzin. Odciąży to zarówno osoby zarządzające, jak i kierowców, a w dłuższej perspektywie – zwiększy efektywność pracy firmy.

System Flotman to gwarancja fachowej wiedzy oraz doświadczenia z działalności w całym kraju. Zadzwoń i przekonaj się, w czym jeszcze możemy Ci pomóc!

Wypełnij formularz,
nasi specjaliści skontaktują się z Tobą!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Flotman Sp z o. o. informacji handlowej, a także innych informacji przesyłanych dla celów marketingu bezpośredniego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, poczty elektronicznej, a także telefonu i wiadomości sms*.

* Flotman sp. z o.o. potrzebuje danych, aby przygotować dla Ciebie ofertę i przesyłać wiadomości z newslettera.

* To pole jest wymagane

Zaufali nam

Zobacz listę klientów którzy zaufali rozwiązaniom Flotman

logo empik
logo armatura
logo vifon
logo konspol
logo jbb
logo pamapol