Monitoring GPS Wrocław

Efektywne zarządzanie flotą i personelem to cel, do którego dąży każde przedsiębiorstwo branży transportowej. Rozumiejąc te motywacje, oferujemy Ci pakiet rozwiązań, który pomoże osiągnąć zamierzone cele biznesowe. Dzięki systemowi Flotman nie tylko zwiększysz efektywność swojej firmy, ale i zyskasz spore oszczędności. W jaki sposób?

mapa-bialystok

Wielofunkcyjny monitoring GPS – Wrocław bezpieczniejszy niż kiedykolwiek!

Monitorowanie pojazdów i ich tras to istotne zadanie każdego menedżera flotowego. To jednak niejedyne, do czego sprowadza się wykorzystanie systemu monitoringu GPS i lokalizatorów GPS. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom systemu Flotman zyskasz szybki dostęp do szczegółowych informacji o przejazdach danego samochodu, czasie jazdy i postoju. Wiedza ta pozwoli Ci łatwo podsumować przebiegi pojazdów w danym okresie oraz obliczyć ich średnie spalanie.

Źródła nieekonomicznej i agresywnej jazdy zlokalizujesz natomiast dzięki modułowi Eco Drive. Wdrażając tę funkcjonalność do swojej floty, zapewnisz kierowcom całościowy wgląd w styl ich jazdy, co pozwoli im dostrzec złe nawyki i je wyeliminować. Autorski system ocen oraz rankingi efektywnie zmotywują ich do nieustannego poprawiania stylu jazdy. Zauważalnie zmniejszy to szkodowość firmowej.

Nawigacja GPS
Nawigacja GPS

Inteligentne zarządzanie flotą we Wrocławiu – z systemem Flotman!

Kluczem do efektywnego zarządzania flotą pojazdów i personelem jest ciągły dostęp do informacji. Chcąc ułatwić Ci zadanie i zaoszczędzić czas potrzebny na ich wyszukiwanie – wszystkie niezbędne dane zgromadziliśmy w jednym miejscu. Dzięki modułowi Business Intelligence zyskasz szybki dostęp do inteligentnego systemu raportowego, a także możliwość jego dowolnego modyfikowania.

Ustalanie stałych punktów odwiedzin, przydzielanie ich do konkretnych kierowców czy wizualizacja na mapie oznaczonych punktów – to niejedyne, co możemy Ci zaoferować w ramach monitoringu pojazdów. Wrocław jest stosunkowo dużym miastem – aby ułatwić poruszanie się po nim, w naszym systemie możesz oznaczyć ważne punkty zdefiniowane dla Twojej firmy oraz ustalić liczbę i częstotliwość odwiedzin. Odciąży to zarówno osoby zarządzające, jak i kierowców, a w dłuższej perspektywie – zwiększy efektywność pracy firmy.

System Flotman to gwarancja fachowej wiedzy oraz doświadczenia z działalności w całym kraju. Zadzwoń i przekonaj się, w czym jeszcze możemy Ci pomóc!

Wypełnij formularz,
nasi specjaliści skontaktują się z Tobą!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Flotman Sp z o. o. informacji handlowej, a także innych informacji przesyłanych dla celów marketingu bezpośredniego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, poczty elektronicznej, a także telefonu i wiadomości sms*.

* Flotman sp. z o.o. potrzebuje danych, aby przygotować dla Ciebie ofertę i przesyłać wiadomości z newslettera.

* To pole jest wymagane

Zaufali nam

Zobacz listę klientów którzy zaufali rozwiązaniom Flotman

logo empik
logo armatura
logo vifon
logo konspol
logo jbb
logo pamapol