Спеціалізовані транспортні засоби

Підвищте ефективність та продуктивність Вашої компанії.

Wielowymiarowe zarządanie i monitoring floty pojazdów z systemem Flotman

Bieżące monitorowanie lokalizacji pojazdów to podstawa efektywnego zarządzania każdą flotą samochodową. Zdając sobie z tego sprawę - postanowiliśmy ułatwić Ci to zadanie. Dzięki szczegółowej analizie danych satelitarnych, lokalizatory Flotman są w stanie określić aktualne położenie pojazdów z dokładnością do nawet 5 metrów.

Lokalizacja to jednak nie wszystko. Podpięcie systemu GPS np. pod magistralę CAN daje dostęp do szeregu informacji, które są przetwarzane przez naszą aplikację i pozwalają wygenerować konkretne rozwiązania optymalizacyjne. Poza możliwością śledzenia tras, w systemie Flotman otrzymasz także dostęp do szczegółowych informacjii.

aplikacja mobilna

Oto przykładowe parametry jakie możesz śledzić z użyciem aplikacji:

  • Jazda – teraz wiesz, kiedy kierowca jadąc zaplanowaną trasą wjechał w daną strefę lub z niej wyjechał i ile takich stref miał na swojej trasie.
  • Parking – pozwala sprawdzić, jak długo np. serwisant był w danym punkcie (np. u klienta).
  • Stop-postój – informuje o postojach kierowcy, nawet jeżeli nie wyłączył silnika.
  • Holowanie – wiesz, czy samochód porusza się sam, czy przemieszcza się w wyniku transportu innym pojazdem.

Co więcej – specjalistyczny moduł umożliwi Ci także zarządzanie bazą klientów. Dzięki przejrzystym zestawieniom wszystkich punktów ważnych dla Twojej firmy, z łatwością przypiszesz je do konkretnych kierowców czy handlowców i zaplanujesz ich trasę. Precyzyjne raporty dotyczące ilości i czasu trwania przeprowadzonych spotkań pozwolą Ci natomiast sprawdzić, czy trzymają się oni założonego planu i prawidłowo wykonują zlecone obowiązki. W ten łatwy sposób monitoring floty pomoże Ci objąć całkowitą kontrolę nad Twoją firmą.

Aplikacja desktopowa

Система GPS „Flotman” є рішенням, приведеним у відповідність до специфічних потреб клієнтів. Ми допоможемо Вам визначити та підібрати найкращі параметри системи GPS для Вашої фірми.

Система Flotman
спеціально розроблене рішення GPS
для власників автомобільних парків

Ознайомтеся з пропозицією

Kompleksowy system do zarzadzania flotą pomaga zautomatyzować działania w wielu obszarach: ułatwiając analizę danych pozwala na sprawne zarządzanie taborem pojazdów, a to daje oszczędności zarówno czasu, jak i kosztów. Ogromnym wsparciem w procesie analizowania danych dotyczących użytkowania floty są przejrzyste i wyczerpujące raporty (BI) i dashboardy, które pozwalają na inteligentne zarządzanie celami firmy. Jeżeli chcesz ułatwić sobie zarządzanie i monitoring floty pojazdów, a swoim kierowcom codzienną pracę – skontaktuj się z nami. Razem kompleksowo zajmiemy się Twoim sukcesem!

Jeżeli chcesz ułatwić sobie zarządzanie i monitoring floty pojzadów, a swoim kierowcom codzienną pracę - skontaktuj się z nami. Razem kompleksowo zajmiemy się Twoim sukcesem!

Нам довіряють

Ознайомтеся зі списком клієнтів, які довіряють рішенням „Flotman”

logo empik
logo armatura
logo vifon
logo konspol
logo jbb
logo pamapol