Special purpose vehicles

Increase the productivity and efficiency of your company.

Wielowymiarowe zarządanie i monitoring floty pojazdów z systemem Flotman

Bieżące monitorowanie lokalizacji pojazdów to podstawa efektywnego zarządzania każdą flotą samochodową. Zdając sobie z tego sprawę - postanowiliśmy ułatwić Ci to zadanie. Dzięki szczegółowej analizie danych satelitarnych, lokalizatory Flotman są w stanie określić aktualne położenie pojazdów z dokładnością do nawet 5 metrów.

Lokalizacja to jednak nie wszystko. Podpięcie systemu GPS np. pod magistralę CAN daje dostęp do szeregu informacji, które są przetwarzane przez naszą aplikację i pozwalają wygenerować konkretne rozwiązania optymalizacyjne. Poza możliwością śledzenia tras, w systemie Flotman otrzymasz także dostęp do szczegółowych informacjii.

aplikacja mobilna

Oto przykładowe parametry jakie możesz śledzić z użyciem aplikacji:

  • Jazda – teraz wiesz, kiedy kierowca jadąc zaplanowaną trasą wjechał w daną strefę lub z niej wyjechał i ile takich stref miał na swojej trasie.
  • Parking – pozwala sprawdzić, jak długo np. serwisant był w danym punkcie (np. u klienta).
  • Stop-postój – informuje o postojach kierowcy, nawet jeżeli nie wyłączył silnika.
  • Holowanie – wiesz, czy samochód porusza się sam, czy przemieszcza się w wyniku transportu innym pojazdem.

Co więcej – specjalistyczny moduł umożliwi Ci także zarządzanie bazą klientów. Dzięki przejrzystym zestawieniom wszystkich punktów ważnych dla Twojej firmy, z łatwością przypiszesz je do konkretnych kierowców czy handlowców i zaplanujesz ich trasę. Precyzyjne raporty dotyczące ilości i czasu trwania przeprowadzonych spotkań pozwolą Ci natomiast sprawdzić, czy trzymają się oni założonego planu i prawidłowo wykonują zlecone obowiązki. W ten łatwy sposób monitoring floty pomoże Ci objąć całkowitą kontrolę nad Twoją firmą.

Aplikacja desktopowa

GPS Flotman is a solution tailored to the specific needs. We will help you identify and select the best parameters of the GPS system for your business

Flotman System
Dedicated GPS solution
for car fleet owners

See our offer

Kompleksowy system do zarzadzania flotą pomaga zautomatyzować działania w wielu obszarach: ułatwiając analizę danych pozwala na sprawne zarządzanie taborem pojazdów, a to daje oszczędności zarówno czasu, jak i kosztów. Ogromnym wsparciem w procesie analizowania danych dotyczących użytkowania floty są przejrzyste i wyczerpujące raporty (BI) i dashboardy, które pozwalają na inteligentne zarządzanie celami firmy. Jeżeli chcesz ułatwić sobie zarządzanie i monitoring floty pojazdów, a swoim kierowcom codzienną pracę – skontaktuj się z nami. Razem kompleksowo zajmiemy się Twoim sukcesem!

Jeżeli chcesz ułatwić sobie zarządzanie i monitoring floty pojzadów, a swoim kierowcom codzienną pracę - skontaktuj się z nami. Razem kompleksowo zajmiemy się Twoim sukcesem!

Trusted solutions

See a list of customers who have trusted Flotman solutions

logo empik
logo armatura
logo vifon
logo konspol
logo jbb
logo pamapol