Monitoring GPS Gdańsk

Chcesz, aby Twoje samochody sprawnie i bez problemów poruszały się po Gdańsku oraz zwiększyć efektywność swojego działania? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Monitoring GPS systemu Flotman pomoże Ci zwiększyć konkurencyjność Twojej firmy oraz łatwiej zarządzać flotą i personelem!

mapa-bialystok

Wielofunkcyjny monitoring GPS – Gdańsk łatwiejszy do przejechania!

Gdańsk to miasto, które z racji swojego położenia charakteryzuje się natężonych ruchem drogowym. To sprawia, że łatwiej w nim o korki lub niesprzyjające zdarzenia drogowe. System Flotman pomoże Ci zwiększyć efektywność pracy Twoich kierowców oraz znacząco podnieść ich poziom bezpieczeństwa.

Dzięki dokładnym mapom łatwo oznaczysz w systemie wszystkie miejsca, ważne dla Twojej firmy oraz zaplanujesz trasy kierowców. Pozwoli im to uniknąć korków i pokonywania zbędnych kilometrów. Stały dostęp do informacji z lokalizatorów GPS zapewni natomiast wgląd do stylu jazdy oraz pozwoli wyeliminować z niej kosztowne i niebezpieczne praktyki.

Nawigacja GPS
Nawigacja GPS

Zarządzanie flotą w Gdańsku przez obsługę serwisową pojazdów

Konieczność pamiętania o przeglądach czy naprawach samochodów to rzecz spędzająca sen z powiek wielu menedżerów flotowych. Chętnie zwolnimy Cię z tego obowiązku! Nasz system przypomni Ci o wszystkich zaplanowanych pracach serwisowych, co zdecydowanie poprawi stan techniczny Twoich pojazdów. Automatyczne powiadomienia i alarmy poinformują Cię o wszelkich sytuacjach awaryjnych, umożliwiając podjęcie natychmiastowej reakcji. Zmniejszy to nie tylko koszty, ale i ryzyko wystąpienia awaryjnej sytuacji.

Szukasz dla swojej firmy monitoringu pojazdów Gdańsku? Możemy zagwarantować Ci fachową pomoc i opiekę nad Twoją flotą. Przekonaj się sam!

Wypełnij formularz,
nasi specjaliści skontaktują się z Tobą!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Flotman Sp z o. o. informacji handlowej, a także innych informacji przesyłanych dla celów marketingu bezpośredniego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, poczty elektronicznej, a także telefonu i wiadomości sms*.

* Flotman sp. z o.o. potrzebuje danych, aby przygotować dla Ciebie ofertę i przesyłać wiadomości z newslettera.

* To pole jest wymagane

Zaufali nam

Zobacz listę klientów którzy zaufali rozwiązaniom Flotman

logo empik
logo armatura
logo vifon
logo konspol
logo jbb
logo pamapol