Monitoring GPS Warszawa

Chcesz obniżyć koszty działania swojej firmy, a jednocześnie zwiększyć efektywność zarządzania flotą? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Dzięki systemowi Flotman zyskasz gwarancję jakości oraz pełną kontrolę nad pojazdami i pracownikami mobilnymi.

mapa-bialystok

Monitoring GPS – Warszawa może być łatwiejsza do przejechania!

Monitorowanie położenia pojazdów to główne zadanie, z jakim kojarzone są systemy do monitoringu GPS i lokalizatory GPS. W odróżnieniu od tradycyjnych rozwiązań, funkcjonalność systemu Flotman dalece wykracza poza ten obszar. Oprócz precyzyjnego określania położenia samochodów w czasie rzeczywistym, historii tras, raportów nasz monitoring GPS Warszawa umożliwia Ci analizę szczegółowych danych o wszystkich przejazdach, czasie jazdy i postoju, a także spalaniu na danym odcinku trasy całej Twojej floty.

Szereg raportów generowanych przez nasz system, umożliwi Ci m.in. szeroką analizę średniego spalania i tankowań. Możliwość importowania danych z kart paliwowych pozwoli natomiast szybko wykryć wszelkie nieprawidłowości i skutecznie zarządzać posiadanymi zasobami.

Nawigacja GPS
Nawigacja GPS

Monitoring GPS sposobem na bezpieczną jazdę – nie tylko w Warszawie!

Redukcja kosztów i znaczne oszczędności to niejedyne powody decydujące o skuteczności naszego systemu. W myśl zasady, iż efektywny pracownik – to zmotywowany pracownik, pomożemy Ci kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo i kondycję Twoich kierowców. Nowatorskie rozwiązania, w tym zasady Eco Drivingu i autorski system ocen, pozwolą im całościowo zanalizować styl jazdy i wyeliminować nieekonomiczne praktyki. Tobie zaś dadzą wiedzę niezbędną do efektywnego zarządzania pracą Twoich kierowców, serwisantów, czy pracowników mobilnych oraz podejmowania trafnych decyzji biznesowych.

Satysfakcja i zadowolenie Klientów to główny cel naszej działalności. Szukasz monitoringu pojazdów? Warszawa to niejedyne miast, które możesz znaleźć w naszej ofercie. Jeśli nie jesteś mieszkańcem stolicy - nasi specjaliści pomogą Ci w dowolnej miejscowości na terenie całego kraju. System Flotman to gwarancja jakości i sukcesu każdego przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z nami, a przekonasz się sam!

Wypełnij formularz,
nasi specjaliści skontaktują się z Tobą!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Flotman Sp z o. o. informacji handlowej, a także innych informacji przesyłanych dla celów marketingu bezpośredniego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, poczty elektronicznej, a także telefonu i wiadomości sms*.

* Flotman sp. z o.o. potrzebuje danych, aby przygotować dla Ciebie ofertę i przesyłać wiadomości z newslettera.

* To pole jest wymagane

Zaufali nam

Zobacz listę klientów którzy zaufali rozwiązaniom Flotman

logo empik
logo armatura
logo vifon
logo konspol
logo jbb
logo pamapol