Monitoring GPS Kielce

Prowadzisz firmę na terenie Kielc i szukasz profesjonalnego monitoringu dla swoich samochodów? Idealnie trafiłeś! Mamy dla Ciebie narzędzie, które pomoże Ci zwiększyć efektywność zarządzania flotą i zmotywować pracowników do stałego podnoszenia swoich wyników.

mapa-bialystok

Niezawodny monitoring GPS – Kielce z perspektywy kierowcy

Sprawne poruszanie się po dużym mieście może przysparzać pewnych trudności logistycznych, szczególnie w przypadku dużej ilości miejsce, w których powinni pojawić się Twoich pracownicy w ciągu dnia. Nie musi jednak tak być. Jeśli chcesz uniknąć długiego stania w korkach, objazdów czy nadwyżki kilometrów – dobrze trafiłeś! Jaką rolę odgrywa w tym monitoring pojazdów? Kielce to jedno z wielu miasta, w którym świadczymy nasze usługi. Podpowiemy Ci, jak optymalnie rozplanować trasy Twoich kierowców, serwisantów czy handlowców, aby nie musieli wykonywać pustych przejazdów, czy zbędnych kilometrów. W ten sposób pracownicy zyskają więcej czasu i efektywniej go wykorzystają, Ty – możliwość kontrolowania ich czynności i optymalizacji procesów i kosztów.

Nawigacja GPS
Nawigacja GPS

Flota w Kielcach: nie tylko monitorowanie lokalizacji, ale i budżetu!

Położenie pojazdów to niejedyne, co możesz kontrolować za sprawą monitoringu GPS. Jak się okazuje, monitoring floty Flotman z wykorzystaniem lokalizatorów GPS pomoże Ci zwiększyć nadzór nad efektywnym zarządzaniem kosztami w Twojej firmie. W jaki sposób? Dzięki specjalnemu modułowi systemu monitoringu łatwo obliczysz pełne koszty utrzymania floty oraz zweryfikujesz realne tankowania pojazdów z danymi wpisanymi do faktur.

Poza średnim spalaniem zyskasz także informacje o tym, które pojazdy i dlaczego generują największe wydatki. Szczegółowe raporty wykażą do tego wszystkie przypadki ubytków paliwa lub wykorzystywania pojazdów służbowych do prywatnych celów.

Szczegółowa kontrola GPS pomoże Ci objąć nadzór nad każdym aspektem działania Twojej firmy. Stąd natomiast prosta droga do sukcesu. Chcesz osiągnąć go z nami? Zapraszamy!

Wypełnij formularz,
nasi specjaliści skontaktują się z Tobą!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Flotman Sp z o. o. informacji handlowej, a także innych informacji przesyłanych dla celów marketingu bezpośredniego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, poczty elektronicznej, a także telefonu i wiadomości sms*.

* Flotman sp. z o.o. potrzebuje danych, aby przygotować dla Ciebie ofertę i przesyłać wiadomości z newslettera.

* To pole jest wymagane

Zaufali nam

Zobacz listę klientów którzy zaufali rozwiązaniom Flotman

logo empik
logo armatura
logo vifon
logo konspol
logo jbb
logo pamapol