Monitoring GPS Kraków

Kluczem do osiągnięcia sukcesu w branży transportowej jest efektywne zarządzanie flotą pojazdów i umiejętność skutecznego zmotywowania personelu. Jaką rolę odgrywa w tym monitoring GPS? Jak się okazuje – zdecydowanie większą, niż mogłoby się wydawać!

mapa-bialystok

Po co monitoring GPS? Firmy z Krakowa potrzebują go bardziej, niż jakiekolwiek miasto!

W porównaniu do innych polskich miast, Kraków cechuje się dużą liczbą kierowców oraz znacznym zagęszczeniem ruchu drogowego. Zarządzanie flotą pojazdów w takich warunkach może przysparzać nieco trudności. Pomożemy Ci nie tylko je pokonać, ale i w krótkiej perspektywie znacznie zwiększyć efektywność Twojego przedsiębiorstwa! W jaki sposób?

Precyzyjne lokalizatory GPS systemu Flotman, bazując na danych satelitarnych, określą położenie pojazdów z dokładnością aż do 5 metrów. Inteligentne oprogramowanie przetworzy te informacje oraz powie Ci, czy Twoi pracownicy odbyli umówione spotkania i trzymają się założonego planu. Sprawne zarządzanie bazą klientów oraz obsługa punktów zdefiniowanych pozwoli Ci nie tylko optymalnie zaplanować trasy Twoich kierowców, ale i stworzy idealne narzędzie skutecznej kontroli GPS.

Nawigacja GPS
Nawigacja GPS

Monitorowanie GPS w Krakowie: mobilna opieka serwisowa

Funkcjonalność systemu Flotman nie sprowadza się jedynie do kompleksowego monitorowania i raportowania danych. Jednym z wyróżniających rozwiązań naszego systemu jest możliwość zdalnego zarządzania flotą pojazdów już z poziomu urządzeń mobilnych.

Męczy Cię konieczność pamiętania o przeglądach pojazdów, datach ubezpieczenia i kontroli ich stanu technicznego? Zrobimy to za Ciebie! W systemie Flotman możesz ustawić informacje o datach przeglądów czy końcowych terminach pakietów ubezpieczeniowych, a nasz system wyśle Ci powiadomienie o zbliżających się terminach. Dodatkowo zapewniamy wsparcie naszych ekspertów oraz szkolenie dla nowych użytkowników. To znacznie ułatwi Ci proces zarządzania.

Firma transportowa to jednak nie tylko samochody, ale także ludzie. Zastanawiasz się nad monitoringiem pojazdów? Kraków – dzięki zasadom ekonomicznej jazdy, może stać się także miastem bezpieczniejszym dla Twoich kierowców. Znajdziesz je natomiast w module Eco Drivingu, wraz z autorskim systemem ocen i rankingów. Skuteczności rozwiązań naszego systemu zaufało wiele firm z całej Polski. Przekonaj się i Ty!

Wypełnij formularz,
nasi specjaliści skontaktują się z Tobą!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Flotman Sp z o. o. informacji handlowej, a także innych informacji przesyłanych dla celów marketingu bezpośredniego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, poczty elektronicznej, a także telefonu i wiadomości sms*.

* Flotman sp. z o.o. potrzebuje danych, aby przygotować dla Ciebie ofertę i przesyłać wiadomości z newslettera.

* To pole jest wymagane

Zaufali nam

Zobacz listę klientów którzy zaufali rozwiązaniom Flotman

logo empik
logo armatura
logo vifon
logo konspol
logo jbb
logo pamapol