Monitoring GPS Szczecin

Kluczem do sukcesu każdej firmy z branży transportowej jest rzetelna analiza danych oraz sprawne zarządzanie pracownikami i flotą pojazdów. To zadanie zajmuje Ci sporo czasu lub chciałbyś zwiększyć skuteczność działań w tym obszarze? Wraz z systemem Flotman podpowiemy Ci, jak tego dokonać!

mapa-bialystok

Po co monitoring GPS? Szczecin może być bezpieczniejszy!

Pierwszym skojarzeniem związanym z pojęciem monitoringu GPS są lokalizatory GPS i możliwość wyznaczanie tras i śledzenie przebiegu pojazdów wraz z historią tras. Działanie systemu monitoringu Flotman to nie tylko precyzyjne określanie lokalizacji pojazdów i związana z nimi kontrola GPS. To także wymierna poprawa bezpieczeństwa Twoich pracowników, samochodów i towarów. Innowacyjne rozwiązania systemu, takie jak m.in. zasady eco-drivingu i autorski system ocen, pozwalają kierowcom na bieżąco weryfikować i ulepszać styl jazdy.

Wyeliminowanie niekorzystnych praktyk nie tylko zmniejsza szkodowość floty, ale i znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa Twojego zespołu.

Nawigacja GPS
Nawigacja GPS

Inteligentny serwis samochodu w Szczecinie – z systemem Flotman!

Monitoring GPS systemu Flotman pozwala na efektywne zarządzanie nie tylko pracownikami mobilnymi, ale i flotą pojazdów. Dzięki zgromadzonym informacjom przypomnimy Ci o kolejnych datach przeglądów serwisowych lub rejestracyjnych, końcowych terminach pakietów ubezpieczeniowych, a także innych czynnościach serwisowych. Dokładne zestawienia wszystkich spalań i tankowań pozwolą Ci natomiast określić wydajność Twojej floty. Dzięki monitoringowi Flotman będziesz wiedzieć o wszelkich nieprawidłowościach czy ubytkach paliwa. To, wraz z możliwością importowania danych z kart paliwowych, pomoże Ci we wprowadzeniu znacznych oszczędności.

Nadmiernych kosztów eksploatowania pojazdów możesz uniknąć także dzięki łatwemu oznakowaniu na mapach punktów zdefiniowanych oraz wyznaczaniu tras za pomocą monitoringu pojazdów. Szczecin jest jednym z większych miast w Polsce, dlatego funkcjonalność ta znacznie pomoże Ci zoptymalizować proces planowania tras i efektywnego planowania czasu pracy pracowników.

System GPS Flotman to gwarancja fachowej wiedzy i doświadczeń, zebranych z działalności w niemal wszystkich polskich miastach. Chcesz podnieść jakość usług i konkurencyjność swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz,
nasi specjaliści skontaktują się z Tobą!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Flotman Sp z o. o. informacji handlowej, a także innych informacji przesyłanych dla celów marketingu bezpośredniego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, poczty elektronicznej, a także telefonu i wiadomości sms*.

* Flotman sp. z o.o. potrzebuje danych, aby przygotować dla Ciebie ofertę i przesyłać wiadomości z newslettera.

* To pole jest wymagane

Zaufali nam

Zobacz listę klientów którzy zaufali rozwiązaniom Flotman

logo empik
logo armatura
logo vifon
logo konspol
logo jbb
logo pamapol