Monitoring GPS Toruń - monitoring pojazdów

Znaczący wzrost wydajności floty samochodowej, przy jednoczesnej redukcji kosztów jej utrzymania – niemożliwe? Zainstaluj system Flotman, a pomożemy Ci, zwiększyć efektywność zarządzania flotą i maksymalnie wykorzystać potencjał pracowników.

mapa-bialystok

Nowoczesny monitoring GPS – Toruń miastem świadomych kierowców

Kluczem do sukcesu każdego przedsiębiorstwa jest wykwalifikowany i zmotywowany do pracy zespół. Zastanawiasz się, jak osiągnąć te cele? Dzięki modułowi Eco Drivingu zapewnimy Twoim kierowcom możliwość weryfikacji ich stylu jazdy oraz wskażemy, gdzie popełniają błędy.

Autorski system ocen oraz rankingi najlepszych pracowników zachęcą ich do ciągłego poprawiania wyników, stwarzając atmosferę pozytywnej rywalizacji. W ten sposób moduły systemu pomogą Ci otrzymać zmotywowany zespół, który sam zadba o podnoszenie efektywności Twojego przedsiębiorstwa. Ty zaś zachowasz w kieszeni pieniądze, zaoszczędzone na ekonomicznej i bezpiecznej jeździe.

Nawigacja GPS
Nawigacja GPS

Obsługa serwisowa pojazdów w Toruniu łatwiejsza niż kiedykolwiek!

Ważnym aspektem zarządzania flotą pojazdów jest kontrola ich stanu technicznego. Dzięki nam nie musisz dłużej martwić się, że o czymś zapomnisz. Powiadomienia systemu Flotman przypomną Ci o kolejnych przeglądach serwisowych lub rejestracyjnych, końcowych datach terminów ubezpieczeniowych i innych zaplanowanych czynnościach. Pomoże Ci to utrzymać pojazdy w dobrym stanie i zmniejszyć tym samym szkodowość floty. Jej wydajność podniesie natomiast analiza spalania i przejrzyste podsumowania tankowań.

Jeśli szukasz najlepszego monitoringu pojazdów – Toruń to jedno z miast, w którym nasi specjaliści fachowo zajmą się Twoją flotą. Zadzwoń i przekonaj się sam, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

Wypełnij formularz,
nasi specjaliści skontaktują się z Tobą!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Flotman Sp z o. o. informacji handlowej, a także innych informacji przesyłanych dla celów marketingu bezpośredniego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, poczty elektronicznej, a także telefonu i wiadomości sms*.

* Flotman sp. z o.o. potrzebuje danych, aby przygotować dla Ciebie ofertę i przesyłać wiadomości z newslettera.

* To pole jest wymagane

Zaufali nam

Zobacz listę klientów którzy zaufali rozwiązaniom Flotman

logo empik
logo armatura
logo vifon
logo konspol
logo jbb
logo pamapol