Monitoring GPS Rzeszów

Zastanawiasz się, jak w kilku krokach podnieść efektywność swojej firmy oraz poprawić jej pozycję na rynku? Mamy dla Ciebie pakiet gotowych rozwiązań! Dzięki licznym funkcjonalnościom systemu monitoringu GPS Flotman zyskasz narzędzie, które znacznie ułatwi Ci zarządzanie pracownikami i całą flotą samochodów służbowych.

mapa-bialystok

Skuteczny monitoring GPS – Rzeszów bardziej przyjazny dla kierowców!

Wielowymiarowe zarządzanie pokaźną flotą pojazdów może przysporzyć wiele trudności. Aby usprawnić ten proces i zwiększyć efektywność kontroli GPS – mamy dla Ciebie unikalne rozwiązanie. Dzięki rozbudowanym i niezwykle precyzyjnym mapom systemu Flotman, z łatwością zaplanujesz trasy dla swoich handlowców i kierowców, w odniesieniu do bazy klientów, dostawców i innych miejsc, które powinni odwiedzić Twoi pracownicy mobilni.

Oznakowanie tych punktów na mapie pomoże skutecznie zaplanować trasy, zaś raporty z przebiegu odbytych spotkań dadzą Ci pełną kontrolę nad zespołem i ułatwią zarządzanie czasem pracy i zadaniami.

Nawigacja GPS
Nawigacja GPS

Zarządzanie flotą w Rzeszowie – przez redukcję kosztów jej funkcjonowania

Bieżący dostęp do kluczowych informacji oraz możliwość samodzielnego sporządzania i modyfikowania raportów w module Business Intelligence to niejedyna zaleta systemu Flotman. Oprócz łatwiejszej kontroli pracowników, oferujemy Ci także znaczne korzyści finansowe. W jaki sposób monitoring pojazdów pomoże Ci obniżyć koszty funkcjonowania floty?

Pierwszym krokiem jest pełna kontrola paliwa. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, jakie wdrożyliśmy w systemie Flotman, dokonasz jej już z poziomu swojego smartfona. Zestawione w formie raportów dane pozwolą szybko określić wydajność Twojej floty poprzez dogłębną analizę spalania i tankowań. Subskrypcje i alarmy automatycznie powiadomią Cię o ewentualnych ubytkach paliwa i wszelkich awaryjnych sytuacjach. Dzięki modułowi Kosztów Flotowych otrzymasz też zestawienie pełnych wydatków na samochody oraz informację o tym, które z nich i dlaczego generują największe koszty.

Szukasz skutecznego monitoringu pojazdów? Rzeszów to jedno z wielu miast, w którym nasi eksperci pomogą Ci wdrożyć nową jakość do Twojej firmy. Skorzystaj z naszego doświadczenia i ciesz się efektywnym oraz dobrze zarządzanym przedsiębiorstwem!

Wypełnij formularz,
nasi specjaliści skontaktują się z Tobą!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Flotman Sp z o. o. informacji handlowej, a także innych informacji przesyłanych dla celów marketingu bezpośredniego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, poczty elektronicznej, a także telefonu i wiadomości sms*.

* Flotman sp. z o.o. potrzebuje danych, aby przygotować dla Ciebie ofertę i przesyłać wiadomości z newslettera.

* To pole jest wymagane

Zaufali nam

Zobacz listę klientów którzy zaufali rozwiązaniom Flotman

logo empik
logo armatura
logo vifon
logo konspol
logo jbb
logo pamapol