Monitoring GPS Lublin

Szukasz sposobu, jak skutecznie i niewielkim kosztem zwiększyć konkurencyjność swojej firmy? Mamy dla Ciebie jedno z najlepszych na rynku narzędzi do efektywnego zarządzania flotą oraz pojazdami mobilnymi. Przekonaj się sam!

mapa-bialystok

Zastanawiasz się nad monitoringiem GPS? Lublin łatwiejszy do przejechania

Optymalne zaplanowanie tras kierowców, szczególnie w dużych flotach może przysparzać pewnych trudności. Większości z nich można jednak uniknąć, wykorzystując w codziennej pracy system Flotman. Dzięki precyzyjnym mapom z łatwością wprowadzisz do systemu wszystkie miejsca ważne dla Twojej firmy. Ich wykaz w postaci raportu pomoże Ci nie tylko sprawnie zaplanować trasy, ale i znacznie ułatwi codzienną pracę kierowców. Tobie natomiast da wiedzę o tym, czy pracownicy prawidłowo wywiązują się ze swoich obowiązków oraz poinformuje o wszelkich nadużyciach. Kontrola GPS pomoże Ci nie tylko w zarządzaniu pracownikami, ale i poszukiwaniu oszczędności.

Nawigacja GPS
Nawigacja GPS

Lokalizatory GPS – skuteczne narzędzie nauki dla kierowców w Lublinie

Skuteczne zarządzanie flotą to nie tylko monitorowanie samochodów. To także odpowiednia motywacja pracowników. Tego najlepiej dokonasz, dbając o ich bezpieczeństwo. Autorski system ocen Flotman zapewni kierowcom stały dostęp do analizy stylu jazdy, co pozwoli im dostrzec w niej wszelkie złe nawyki. Nauka zasad eco-drivingu zwiększy ich świadomość za kierownicą, co przełoży się na wyższy poziom bezpieczeństwa. Mniejsza szkodowość floty to także rzadsze naprawy, a za tym – większe oszczędności.

Dostrzegasz już korzyści płynące z monitoringu pojazdów? Lublin to tylko jedno z wielu miast, w którym świadczymy swoje usługi. Skontaktuj się z nami, a my fachowo zajmiemy się Twoją flotą pojazdów!

Wypełnij formularz,
nasi specjaliści skontaktują się z Tobą!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Flotman Sp z o. o. informacji handlowej, a także innych informacji przesyłanych dla celów marketingu bezpośredniego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, poczty elektronicznej, a także telefonu i wiadomości sms*.

* Flotman sp. z o.o. potrzebuje danych, aby przygotować dla Ciebie ofertę i przesyłać wiadomości z newslettera.

* To pole jest wymagane

Zaufali nam

Zobacz listę klientów którzy zaufali rozwiązaniom Flotman

logo empik
logo armatura
logo vifon
logo konspol
logo jbb
logo pamapol