Monitoring GPS Olsztyn

Głównym zadaniem każdego menedżera flotowego jest efektywne zarządzanie flotą i pracownikami mobilnymi oraz zwiększenie wydajności ich pracy. Te, jak i wiele innych celów możesz łatwo osiągnąć z systemem Flotman. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

mapa-bialystok

Szukasz monitoringu GPS dla firmy? Olsztyn znamy od podszewki!

Klienci, dostawcy, tereny budowy czy adresy pracowników – mnogość miejsc ważnych dla firmy sprawia, że czasem ciężko optymalnie rozplanować trasy. W efekcie kierowcy tracą czas, (a Ty paliwo!) na pokonywanie zbędnych kilometrów. Z systemem Flotman możesz zapomnieć o tym problemie!

Dzięki oznaczeniu na mapach wszelkich punktów odwiedzin, otrzymasz przejrzyste zestawienie, które pomoże Ci efektywnie zaplanować pracę Twoich kierowców. Łatwo sprawdzisz rzetelność wykonywania ich obowiązków, korzystając z raportów przedstawiających listę spotkań oraz czas ich trwania. W ten sposób kontrola GPS pomoże Ci efektywnie zarządzać handlowcami, serwisantami czy kierowcami oraz poprawić jakość, efektywność i terminowość świadczonych usług.

Nawigacja GPS
Nawigacja GPS

Zdalna obsługa serwisu w Olsztynie – tylko z systemem Flotman!

Terminowe dokonywanie przeglądów serwisowych lub rejestracyjnych, regularne kontrole techniczne, odnawianie pakietów ubezpieczeniowych – to kwestie mające ogromne znaczenie w zarządzaniu każdą flotą. Dzięki nam nie musisz się dłużej obawiać, że o którejś zapomnisz. System Flotman przypomni Ci o dobiegających terminach niezbędnych czynności serwisowych i zaplanowanych naprawach. System powiadomi Cię także w aplikacji lub SMS-em o wszelkich nieprawidłowościach, co pomoże Ci odpowiednio wcześnie uniknąć awarii.

Jeśli szukasz najlepszego monitoringu pojazdów dla firm – Olsztyn to jedno z wielu miast, gdzie nasi fachowcy kompleksowo zaopiekują się Twoją flotą. Zadzwoń – a my zajmiemy się całą resztą!

Wypełnij formularz,
nasi specjaliści skontaktują się z Tobą!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Flotman Sp z o. o. informacji handlowej, a także innych informacji przesyłanych dla celów marketingu bezpośredniego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, poczty elektronicznej, a także telefonu i wiadomości sms*.

* Flotman sp. z o.o. potrzebuje danych, aby przygotować dla Ciebie ofertę i przesyłać wiadomości z newslettera.

* To pole jest wymagane

Zaufali nam

Zobacz listę klientów którzy zaufali rozwiązaniom Flotman

logo empik
logo armatura
logo vifon
logo konspol
logo jbb
logo pamapol