Monitoring GPS Poznań

Działasz na terenie Poznania i szukasz monitoringu GPS dla swojej floty? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Dzięki systemowi Flotman szybko podniesiesz efektywność zarządzania pracownikami mobilnymi i pojazdami, a wraz z tym – zwiększysz konkurencyjność swojego przedsiębiorstwa.

mapa-bialystok

Skuteczny monitoring GPS dla firm – Poznań z bezpieczniejszymi drogami!

Monitoring pojazdów to znaczne ułatwienie codziennej pracy kierowców oraz menedżerów flotowych. Dzięki systemowi do zarządzania flotą i lokalizatorom GPS nie muszą już tracić czasu na samodzielne wyznaczanie tras czy wyszukiwanie miejsc spotkań. To jednak nie wszystko. Z systemem Flotman pomożemy Ci dodatkowo zadbać o bezpieczeństwo Twoich kierowców oraz zmniejszyć szkodowość floty.

Dzięki modułowi Eco Drive kierowcy, pracownicy mobilni zyskają możliwość weryfikacji swojego stylu jazdy i wyeliminowania nieekonomicznych praktyk, co przełoży się na niższe koszty eksploatacji pojazdów. Autorski system ocen i rankingi najlepszych kierowców stanowią z kolei idealne narzędzie samokontroli i motywacji pracowników.

Nawigacja GPS
Nawigacja GPS

Kontrola GPS w Poznaniu – nowoczesne narzędzie zarządzania pracownikami

Zarządzanie flotą pojazdów i kierowcami, czy handlowcami może być sporym wyzwaniem. Jednak nie z systemem Flotman! Dzięki modułowi CRM łatwo dodasz do systemu wszystkie stałe punkty odwiedzin Twoich kierowców, handlowców, czy serwisantów, a następnie przypiszesz ich do konkretnych klientów.

Automatycznie generowane raporty i zestawienia podsumują ilość odbytych spotkań i czas ich trwania. W ten sposób zyskasz wiedzę, czy Twoi pracownicy trzymają się założonego planu i prawidłowo wykonują swoje obowiązki.

Raporty z tras to nie tylko skuteczne narzędzie kontroli, ale także możliwość sporych oszczędności. Szybki dostęp do podsumowań przebiegów pojazdów, informacje o przejazdach i spalaniach pozwolą Ci określić wydajność floty. Wysyłane na telefon powiadomienia i alarmy poinformują zaś o każdorazowym tankowaniu pojazdu lub ubytku paliwa. Ten niezwykle łatwy sposób pomoże Ci znacznie zwiększyć efektywność zarządzania flotą i podnieść jej wydajność. Przekonaj się sam!

Wypełnij formularz,
nasi specjaliści skontaktują się z Tobą!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Flotman Sp z o. o. informacji handlowej, a także innych informacji przesyłanych dla celów marketingu bezpośredniego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, poczty elektronicznej, a także telefonu i wiadomości sms*.

* Flotman sp. z o.o. potrzebuje danych, aby przygotować dla Ciebie ofertę i przesyłać wiadomości z newslettera.

* To pole jest wymagane

Zaufali nam

Zobacz listę klientów którzy zaufali rozwiązaniom Flotman

logo empik
logo armatura
logo vifon
logo konspol
logo jbb
logo pamapol