Monitoring GPS Opole

Szukasz odpowiedniego monitoringu do swojej floty? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które pozwoli Ci nie tylko na bieżąco kontrolować lokalizację samochodów, ale i zwiększyć wydajność pojazdów i pracowników. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

mapa-bialystok

Innowacyjny monitoring GPS – Opole miastem świadomych kierowców

Śledzenie lokalizacji pojazdów służbowych to ważny, ale niewystarczający krok do skutecznego zarządzania flotą. Od sztywnych danych o liczbie przejechanych kilometrów czy ilości spalonego paliwa, dużo większe znaczenie mają analizy praktyk jazdy, panujących w Twojej firmie.

Dzięki jasnym wskazówkom systemu Flotman, Twoi kierowcy znacznie poprawią swój styl jazdy, eliminując z niego nieodpowiednie praktyki. Większa świadomość za kierownicą przełoży się na mniejszą szkodowość floty i wzrost wydajność pracy. To z kolei pozwoli Ci znacznie zredukować koszty użytkowania pojazdów oraz wygenerować spore oszczędności.

Nawigacja GPS
Nawigacja GPS

Obsługa paliwa za sprawą monitoringu GPS – nie tylko Opole!

Do czego jeszcze mogą przydać się lokalizatory GPS? Dzięki podłączeniu ich pod szynę CAN aplikacja Flotman zbiera wszystkie istotne informacje m.in. dotyczące paliwa. Z łatwością więc korzystając z naszych raportów podsumujesz wszystkie tankowania pojazdów i określisz ich średnie spalanie, zyskując w ten sposób wiedzę o wydajności swojej floty. Za pomocą systemu Flotman powiadomimy Cię także o każdorazowym tankowaniu oraz ewentualnym ubytku paliwa. Moduł Kosztów Flotowych pozwoli Ci łatwo sprawdzić, jak zmieniają się one na przestrzeni czasu oraz które pojazdy generują największe koszty i dlaczego. Stąd tylko krok do redukcji zbędnych wydatków i oszczędności.

Chcesz zaopatrzyć swoją flotę w profesjonalny monitoring pojazdów? Opole to tylko jedno z wielu miast, w którym oferujemy swoją pomoc. Zadzwoń i przedstaw naszym specjalistom swoje oczekiwania – z pewnością znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie!

Wypełnij formularz,
nasi specjaliści skontaktują się z Tobą!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Flotman Sp z o. o. informacji handlowej, a także innych informacji przesyłanych dla celów marketingu bezpośredniego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, poczty elektronicznej, a także telefonu i wiadomości sms*.

* Flotman sp. z o.o. potrzebuje danych, aby przygotować dla Ciebie ofertę i przesyłać wiadomości z newslettera.

* To pole jest wymagane

Zaufali nam

Zobacz listę klientów którzy zaufali rozwiązaniom Flotman

logo empik
logo armatura
logo vifon
logo konspol
logo jbb
logo pamapol