Monitoring GPS Łódź

Efektywność, terminowość, najwyższa jakość świadczonych usług – to cechy charakteryzujące najlepsze przedsiębiorstwa branży transportowej. To także główne priorytety naszej działalności. Postaw na system monitoringu GPS Flotman i zwiększ efektywność zarządzania flotą i pracownikami mobilnymi.

mapa-bialystok

Posiadasz monitoring GPS? Łódź Cię nie zaskoczy!

Bieżące monitorowanie lokalizacji pojazdów służbowych odgrywa ważną rolę w zarządzaniu flotą samochodową. Rozumiejąc tę zależność, oferujemy Ci najlepsze rozwiązania telematyczne na rynku. Funkcja lokalizacji oraz automatycznie generowane raporty stwarzają dostęp do szczegółowych informacji o wszystkich przejazdach, czasach jazdy i postoju pojazdu. Optymalne zaplanowanie tras gwarantuje zaś kompleksowa obsługa punktów zdefiniowanych oraz możliwość łatwego oznaczenia na mapach klientów, dostawców i wszelkich innych miejsc.

Funkcjonalność ta nie tylko zaoszczędzi czas kierowców i ułatwi ich pracę, ale i wymiernie zwiększy efektywność funkcjonowania Twojej firmy. Jaką rolę odgrywa w tym monitoring pojazdów? Łódź to stosunkowo duże miasto. Inteligentne zaplanowanie czasu wizyt i przydzielenie ich konkretnemu kierowcy, serwisantowi, handlowcowi pozwoli wyeliminować zbędne kilometry, a tym samym – także nadmierne koszty.

Nawigacja GPS
Nawigacja GPS

Kontrola GPS w Łodzi – klucz do efektywnego zarządzania

Profesjonalny monitoring pojazdów to nie tylko kwestie logistyczne. Lokalizatory GPS Flotman to niezwykle skuteczne narzędzie kontroli i analizy stylu jazdy kierowców. W jaki sposób? Dzięki raportom dostępnym w module CRM łatwo sprawdzisz, czy Twoi pracownicy odwiedzili określone miejsca, ile spotkań odbyli, a nawet w jakim miejscu zaparkowali pojazd.

Pełna wiedza o zakresie wykonywanych obowiązków ułatwi efektywne zarządzanie. Dużą rolę odgrywają w tym również nowoczesne rozwiązania systemu, jak m.in. zasady eco-drivingu. Poprzez rejestrowanie stylu jazdy pozwalają one kierowcom wyeliminować złe nawyki. To zaś przyczynia się nie tylko do zwiększenia bezpieczeństwa, ale i zmniejszenia szkodowości floty oraz obniżenia kosztów jej eksploatacji.

Profesjonalny serwis i obsługa pojazdów, niższe koszty flotowe, wzrost efektywności firmy – to tylko niektóre korzyści, jakie czekają Cię dzięki wdrożeniu systemu Flotman. Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju – zaufaj naszemu doświadczeniu i zadbaj o swoją flotę!

Wypełnij formularz,
nasi specjaliści skontaktują się z Tobą!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Flotman Sp z o. o. informacji handlowej, a także innych informacji przesyłanych dla celów marketingu bezpośredniego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, poczty elektronicznej, a także telefonu i wiadomości sms*.

* Flotman sp. z o.o. potrzebuje danych, aby przygotować dla Ciebie ofertę i przesyłać wiadomości z newslettera.

* To pole jest wymagane

Zaufali nam

Zobacz listę klientów którzy zaufali rozwiązaniom Flotman

logo empik
logo armatura
logo vifon
logo konspol
logo jbb
logo pamapol