Monitoring GPS Białystok

Kompleksowy monitoring GPS to nie tylko namierzanie lokalizacji pojazdu. To także szereg funkcjonalności składających się na sprawne i skuteczne zarządzanie flotą i pracownikami mobilnymi / kierowcami. Chcesz poprawić ten aspekt w swojej firmie? Zgłoś się do nas!

mapa-bialystok

Inteligentny monitoring GPS
- Białystok bez tajemnic!

Zarządzanie wieloma wymiarami funkcjonowania floty może być nieco problematyczne . Wdrażając w swojej firmie rozwiązania systemu Flotman, wszystkie niezbędne informacje zyskujesz w jednym miejscu. Łatwa obsługa punktów zdefiniowanych pozwoli Ci oznaczyć na mapie klientów, dostawców, tereny budowy oraz zaplanować dla konkretnych pracowników codzienne trasy kursów.

Szczegółowe z tras poinformują o czasie jazdy, postojach, a także spalaniu na konkretnym odcinku. Dzięki tym funkcjonalnościom zyskasz nie tylko skuteczne narzędzie kontroli GPS, ale i możliwość zredukowania kosztów flotowych.

Nawigacja GPS
Nawigacja GPS

Obsługa serwisowa z poziomu
smartfona - nie tylko Białystok!

Raporty ilustrujące przebieg odbytych tras to nie tylko skuteczny sposób monitorowania pracowników mobilnych. Precyzyjne lokalizatory GPS pomogą Ci także określić wydajność floty oraz ocenić średnie spalanie pojazdów. Oprócz pełnej obsługi paliwa, w pakiecie oferujemy Ci także profesjonalny serwis Twoich pojazdów.

Dzięki wprowadzonym danym przypomnimy Ci o datach kolejnych przeglądów serwisowych lub rejestracyjnych czy kończących się terminach pakietów ubezpieczeniowych. Aplikacja Flotman powiadomi Cię SMS o każdej sytuacji awaryjnej, co pomoże Ci podjąć natychmiastową reakcję i zażegnać zaistniały kryzys.

Dostrzegasz korzyści płynące z monitoringu pojazdów? Białystok to jedno z wielu miast w całej Polsce, w którym świadczymy swoje usługi. Zgłoś się do nas, a profesjonalnie zajmiemy się Twoją flotą!

Wypełnij formularz,
nasi specjaliści skontaktują się z Tobą!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Flotman Sp z o. o. informacji handlowej, a także innych informacji przesyłanych dla celów marketingu bezpośredniego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, poczty elektronicznej, a także telefonu i wiadomości sms*.

* Flotman sp. z o.o. potrzebuje danych, aby przygotować dla Ciebie ofertę i przesyłać wiadomości z newslettera.

* To pole jest wymagane

Zaufali nam

Zobacz listę klientów którzy zaufali rozwiązaniom Flotman

logo empik
logo armatura
logo vifon
logo konspol
logo jbb
logo pamapol