Monitoring GPS Katowice – monitoring pojazdów

Kompleksowe monitorowanie pojazdów, raportowanie danych, zdalne zarządzanie flotą i pracownikami mobilnymi – to powody dla których system Flotman jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi do zarządzania flotą. Chcesz zwiększyć efektywność swojej firmy w tym obszarze? Z przyjemnością podpowiemy Ci, jak tego dokonać!

mapa-bialystok

Wielofunkcyjny monitoring GPS – Katowice mogą być łatwiej przejezdne!

Przyczyną nadmiernych kosztów flotowych jest często niewłaściwe rozplanowanie tras kierowców. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom systemu Flotman pomożemy Ci uniknąć najczęstszych błędów. Oznaczając na mapach klientów, dostawców i inne miejsca ważne dla Twojej firmy, otrzymasz przejrzyste zestawienie najczęstszych punktów odwiedzin. Równie łatwo przypiszesz je także do konkretnych kierowców oraz sprawdzisz, czy wywiązali się z założonego planu.

Oprócz tego zapewnimy Ci także dostęp do podsumowań przebiegów pojazdów oraz informacje o spalaniu na danych odcinkach trasy. Przyczyni się to do sporych oszczędności i wymiernych zysków.

Nawigacja GPS
Nawigacja GPS

Monitoring GPS na terenie Katowic – efektywna platforma edukacji pracowników

Innowacyjne rozwiązania systemu Flotman pozwalają nie tylko na kontrolę – ale i skuteczną edukację kierowców. Dzięki łatwej weryfikacji swojej jazdy dostrzegą w niej nieprawidłowe nawyki oraz zastąpią je ekonomicznymi zasadami eco-drivingu. Autorski system ocen oraz rankingi kierowców stanowią niezwykle skuteczne narzędzie motywacji pracowników oraz optymalizacji kosztów serwisowych, czy paliwa. To daje nie tylko mniejszą szkodowość floty, ale i wymierny wzrost bezpieczeństwa.

Jeśli nadal zastanawiasz się nad monitoringiem pojazdów – Katowice to jedno z wielu miast w całej Polsce, w którym nasi specjaliści pomogą Ci kompleksowo zająć się flotą pojazdów. Zainwestuj w sukces swojego przedsiębiorstwa – skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz,
nasi specjaliści skontaktują się z Tobą!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Flotman Sp z o. o. informacji handlowej, a także innych informacji przesyłanych dla celów marketingu bezpośredniego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, poczty elektronicznej, a także telefonu i wiadomości sms*.

* Flotman sp. z o.o. potrzebuje danych, aby przygotować dla Ciebie ofertę i przesyłać wiadomości z newslettera.

* To pole jest wymagane

Zaufali nam

Zobacz listę klientów którzy zaufali rozwiązaniom Flotman

logo empik
logo armatura
logo vifon
logo konspol
logo jbb
logo pamapol