Blog

Nowy widget Listy, łatwiejszy przegląd Punktów Zdefiniowanych, nowe powiadomienia w module serwisowym – poznaj funkcjonalności zaktualizowanej aplikacji Flotman!

9 marca 2021 | Flotman | Kategorie: Aplikacja Flotman

Zmieniamy się dla Ciebie i dokładamy wszelkich starań, żeby nasza aplikacja dla fleet managera Flotman była coraz bardziej funkcjonalna i poręczna.  Dodaliśmy nowy widget Listy, poszerzyliśmy możliwości filtrowania i sortowania punktów na mapie, dodaliśmy nowe powiadomienia w module serwisowym… Zobacz, jakie jeszcze ułatwienia i dodatkowe funkcjonalności czekają na Ciebie w nowej, zaktualizowanej aplikacji Flotman.

Udostępnianie lokalizacji kierowcy, sortowanie danych Kierowcy czy pojazdu, bardziej funkcjonalne Raporty Standardowe czy ikona powiadomień „dzwoneczek” w module serwisowym – to tylko kilka z naszych ostatnich zmian w aplikacji Flotman dla fleet managera, dzięki którym monitoring lokalizacji i sprawne zarządzanie flotą staje się jeszcze bardziej przejrzyste i intuicyjne. Zobacz, jak wyglądają nasze nowe funkcje i dowiedz się, w jaki sposób możesz dzięki nim usprawnić swoją pracę.

 

1.  Nowy widget „Lista” na dashboard’zie

Segregowanie oraz porządkowanie informacji o kierowcach i pojazdach jeszcze nigdy nie było tak proste i intuicyjne! Dzięki nowemu widgetowi „Lista” na dashboard’zie masz możliwość łatwego porządkowania danych poprzez tworzenie list: „top 5”, „top 10” i „top 15”, dla Pojazdów lub dla Kierowców. Każdą z list możesz porządkować wg określonych parametrów (do wyboru kilka) oraz sortować rosnąco lub malejąco.

Informacje o kierowcach i pojazdach możesz sortować według parametrów takich jak:

 • „godzina zapłonu”,
 • „długość trasy”,
 • czas jazdy”,
 • czy „wizyty w punktach zdefiniowanych”.

Dzięki temu od razu wiesz, który z Twoich kierowców (lub samochodów) pokonuje dziś najdłuższą trasę; który samochód jako pierwszy wyruszył w drogę lub który z kierowców jest dziś najbardziej/najmniej zajęty, jeśli chodzi o łączny czas jazdy. Informacje te pozwolą Ci szybko zorientować się w bieżących zadaniach kierowców i jeszcze sprawniej nimi zarządzać.

 

Poniżej możesz zobaczyć przykładowe widoki z aplikacji z Listami wg określonych parametrów.

 • Porządkowanie listy wg godziny zapłonu pojazdu:

 • Lista z godzinami uruchomienia pojazdu w aktualnym dniu:

 • „Długość trasy” i „Czas jazdy” w wybranym okresie:

 • „Ilość wizyt w punktach zdefiniowanych” w wybranym okresie z możliwością wybrania konkretnego typu punktów:

 

2. Nowe możliwości sortowania i filtrowania punktów oraz stref na mapie

W nowej aktualizacji aplikacji Flotman masz możliwość łatwiejszego i bardziej funkcjonalnego sortowania i filtrowania punktów zdefiniowanych oraz stref na mapie. Możesz także w wygodniejszy niż wcześniej sposób włączać i wyłączać warstwy z punktami i strefami.

Punkty i strefy możesz posortować wg parametrów takich jak:

 • nazwa,
 • opis,
 • typ,
 • kierowca
 • oraz promień.

 

3.  Nowy, uporządkowany i bardziej przejrzysty widok na „Punkty zdefiniowane”

Nowa wersja aplikacji Flotman daje Ci łatwą i szybką możliwość przejścia do widoku wybranego punktu zdefiniowanego na mapie z poziomu zakładki „Punkty zdefiniowane”, gdzie dodatkowo zmieniliśmy kolejność i szerokość kolumn. Dzięki temu ułatwieniu monitoring lokalizacji jest jeszcze bardziej intuicyjny i przejrzysty.

 

4. “Dzwoneczki” – nowe powiadomienia w module serwisowym

W module serwisowym dodana została kolumna z informacją dotyczącą danej akcji serwisowej. Możesz w niej łatwo sprawdzić, czy na daną akcję ustawione zostało przypomnienie (zielony, szary lub przekreślony dzwoneczek informuje o tym, czy powiadomienia są aktualnie aktywne czy też zdezaktywowane). Klikając na przycisk „+” możesz w prosty sposób przejść bezpośrednio do dodawania nowego powiadomienia z wybranym typem akcji serwisowej.

5. Bardziej funkcjonalne raportowanie dla Punktów Zdefiniowanych

Najnowsza wersja aplikacji Flotman pozwala Ci na wybranie typu punktu zdefiniowanego podczas generowania Raportów Standardowych dla Punktów zdefiniowanych. Do wyboru mamy m.in. Sklepy, Warsztaty czy Stacje Benzynowe. Łatwe porządkowanie punktów w raportach pozwala na łatwiejszy monitoring lokalizacji, do których udają się Twoi kierowcy.

 

 Aplikacja Flotman stale zmienia się dla Ciebie – zobacz nasze poprzednie ulepszenia