Monitoring GPS pojazdów - Flotman
 
Uprzejmie informujemy, że pracujemy od 8:00 do 16:00.
Flotman Classic Flotman New
Blog

Flotman 2019: nasze sukcesy, osiągnięcia i kierunki zmian

24 stycznia 2020 | Flotman | Kategorie: Trendy w zarządzaniu flotą

Flotman w 2019 roku: największe sukcesy i osiągnięcia

Rok 2019 był dla nas szczególnie intensywny. Trzy lata dokładnego analizowania potrzeb rynkowych oraz wsłuchiwania się w głos Klientów doprowadziły do tego, że z nieskrywaną dumą i radością udało nam się wydać nową, ulepszoną wersję aplikacji Flotman. Jej szeroka funkcjonalność oraz innowacyjna forma spotkały się z uznaniem nie tylko wielu flotowców. Profesjonalna jakość aplikacji doceniona została również prestiżową nagrodą Flotowego Lidera Innowacyjności 2019, jaką mieliśmy zaszczyt odebrać w kwietniu 2019 r. Obok niej, na honorowe miejsce trafiła również nagroda Gazele Biznesu 2018, potwierdzające naszą obecność w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Jesteśmy dumni również z tego, że w tym roku (2020) Gazela Biznesu wędruje do nas po raz kolejny – jako wyróżnienie za miniony rok 2019.Rosnące wskaźniki ekonomiczne i nieustanne doskonalenie oferty to niejedyne, czym możemy się pochwalić. Swój rozwój opieramy głównie na człowieku oraz zrozumieniu jego potrzeb i oczekiwań. Dlatego też dołączyliśmy do Koalicji na rzec Przyjaznej Rekrutacji 2019. Brzmi imponująco – a to dopiero początek tego, co chcemy osiągnąć!

Nowa wersja aplikacji Flotman i Flotowy Lider Innowacyjności 2019

Otrzymanie Gazeli Biznesu 2018 skutecznie zmotywowało nas do działania. Jednocześnie jednak potwierdziło słuszność umieszczenia nas w gronie liderów dynamicznego rozwoju. Już w następnym miesiącu udało nam się bowiem zrealizować nasz szczególny cel, jakim było wprowadzenie nowej, udoskonalonej wersji aplikacji Flotman. Jej obecny kształt stanowi wynik szczegółowej analizy rynku flotowego oraz uważnego wsłuchiwania się w potrzeby i oczekiwania Klientów. Trzy lata nasilonej pracy oraz wdrażania nowatorskich rozwiązań okazały się niekwestionowanym sukcesem. Świadczy o tym nagroda Flotowego Lidera Innowacyjności 2019, jaką otrzymaliśmy w dowód uznania dla aplikacji na kwietniowej konferencji Flotowe Trendy 2019.

Na czym polega innowacyjny charakter naszego produktu? Aplikacja Flotman stanowi kompleksowe narzędzie do zarządzania flotą pojazdów oraz zespołem pracowników mobilnych. Tym, co wyróżnia ją jednak spośród podobnych produktów, jest flotowy Business Intelligence. Rozwiązanie to, jako jedno z nielicznych na rynku, posiada m.in. zaawansowany moduł analizy i tworzenia dashboard’ów. Gwarantuje on szybki dostęp do kluczowych informacji, wskaźników i trendów, związanych z celami firmowymi. To z kolei pozwala zwiększyć bezpieczeństwo floty oraz znacząco poprawić efektywność pracowników.

Gazele Biznesu 2018

Niewątpliwy sukces, jaki osiągnęliśmy dzięki oddaniu do dyspozycji naszych Klientów udoskonalonej wersji aplikacji, przypieczętowany został kolejnym osiągnieciem. Przybrało ono postać elitarnego tytułu Gazeli Biznesu 2018.

Nagroda ta, podobnie jak otrzymany przez nas Diament Forbesa, koncentruje się na wskaźnikach ekonomicznych i kondycji finansowej przedsiębiorstwa. O przyjęciu do elitarnego klubu Gazel Biznesu i znalezieniu się tym samym w gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, decydują czytelne i obiektywne kryteria. Wśród nich znajduje się między innymi wymóg nieodnotowania w przeciągu trzech lat ani jednej straty ekonomicznej.

Członkostwo w tym prestiżowym rankingu efektownie wpisało się w obchodzone przez nas 10-lecie działalności. Rozwijana w tym czasie kultura organizacyjna, usprawnianie procesów decyzyjnych i łatwość dynamicznego dostosowania się do zmiennej sytuacji rynkowej, świadczą najwymowniej o stabilnej i niezachwianej kondycji naszego przedsiębiorstwa.

Członkostwo w Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji 2019

Poza rozwojem innowacyjności i doskonaleniem wskaźników ekonomicznych, niezwykle istotne znaczenie posiada dla nas również jakość i najwyższy komfort współpracy – zarówno z Klientami, jak i własnymi pracownikami. Dlatego też w czerwcu podjęliśmy decyzję o zasileniu szeregów Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że proces rekrutacji wiąże się często ze stresem oraz dużą dozą niepewności. Chcąc zminimalizować negatywne odczucia, wdrożyliśmy najlepsze standardy i praktyki – tak, aby kandydaci chcący do nas dołączyć, czuli się komfortowo na każdym etapie rekrutacji.

10 lecie marki Flotman – statuetka od Orange

W roku 2019 mieliśmy także okazję świętować okrągły jubileusz 10-lecia istnienia i działalności naszej marki. Z tej okazji otrzymaliśmy pamiątkową statuetkę od jednego z naszych partnerów biznesowych – marki Orange, która w ten sposób chciała uczcić naszą trwającą już dekadę współpracę. Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni i mamy nadzieję, że kolejna dekada przyniesie nie mniej wspólnych sukcesów!

Diamenty Forbes 2020

W rok 2020 weszliśmy z werwą i zapałem do działania. A także z kolejnym sukcesem! Już w styczniu otrzymaliśmy bowiem zaszczytny tytuł Diamenta Forbesa 2020 (za rok 2019), znajdując się tym samym w gronie najprężniej rozwijających się firm w Polsce. Oficjalne odebranie statuetki będzie miało miejsce 30. stycznia 2020, jednak już teraz cieszymy się i dzielimy naszym sukcesem.
Jakie kryteria pozwalają wyróżnić liderów?

Przygotowując zestawienie najważniejszych polskich przedsiębiorstw, firma Bisnode Polska, w porozumienia z redakcją miesięcznika „Forbes”, bierze pod uwagę kilka kluczowych czynników. Przede wszystkim kapitał. Umieszczone na prestiżowej liście firmy to podmioty, które w ciągu ostatnich trzech lat najszybciej pomnażały swoją wartość. Wszystkie z nich posiadają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami. Co więcej, aby otrzymać pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, muszą także wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych.

Obecność na liście Diamentów Forbesa to dla nas duże wyróżnienie. Potwierdza bowiem naszą wiarygodność, rzetelność i najwyższą staranność, jakie przykładamy do współpracy z Klientami.

Rok 2019 możemy pożegnać z satysfakcją i poczuciem dobrze wykonanej pracy. Jednocześnie jednak – z zapałem i energią na następne lata. Sporo założonych celów udało nam się zrealizować, wiele jednak planów wciąż jeszcze przed nami. Mamy nadzieję, że ich zrealizowanie pomoże nam wdrażać rozwiązania, nieustannie podnoszące jakość i komfort pracy managerów flotowych.

flotman kontakt

Flotman 2019: nasze sukcesy, osiągnięcia i kierunki zmian
Oceń ten post!

Dowiedz się więcej
wybierz kontakt z naszym agentem

Kontakt

System Flotman
dedykowane rozwiązanie GPS
dla właścicieli flot samochodowych

Zobacz ofertę