Blog

Dlaczego Flotman? Sprawdź, czym wyróżniają się nasze systemy GPS

15 kwietnia 2021 | Flotman | Kategorie: Aplikacja Flotman Flotman to 100% polskie urządzenia GPS

11-letnia obecność na rynku nauczyła nas stale poszukiwać nowych rozwiązań jeśli chodzi o skuteczność i wygodę użytkowania systemów GPS służących do monitoringu floty. W tym czasie rozwijaliśmy się i stawialiśmy nacisk nie tylko na ekonomię, ale i bezpieczeństwo jazdy. Czym wyróżniają się polskie urządzenia GPS Flotman? Oto 4 cechy, które doceniają nasi klienci.

Obecnie coraz więcej firm inwestuje we własną flotę samochodową. Wbrew powszechnym przekonaniom z takich rozwiązań korzystają nie tylko przedsiębiorstwa transportowe czy logistyczne, ale także mniejsze, lokalne biznesy. Im więcej pojazdów liczy flota, tym oczywiście większy nakład pracy potrzebny jest, aby efektywnie i sprawnie nią zarządzać. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi z zakresu fleet managementu wprowadziliśmy na rynek oprogramowanie Flotman, które pozwoli Ci znacząco zredukować koszty związane z codziennym utrzymaniem floty.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bardzo odpowiedzialnym stanowiskiem jest fleet manager, dlatego nasz autorski, wielowymiarowy system monitorowania pojazdów stale poszerzamy o coraz to nowsze rozwiązania i funkcjonalności, pozwalające na kompleksowe zarządzanie flotą samochodową. Poznaj wszystkie korzyści związane z użytkowaniem systemu Flotman i przekonaj się, dlaczego nasza firma flotowa jest zawsze o krok przed konkurencją.

1.  Bezpieczeństwo danych – zawsze ponad wszystkim

Działanie aplikacji do monitoringu Floty siłą rzeczy opiera się na zbieraniu i przetwarzaniu informacji o Twoich pojazdach i kierowcach. Ponieważ aplikacja Flotman pracuje online może pojawiać się uzasadnione pytanie o bezpieczeństwo wrażliwych danych firmy czy danych osobowych kierowców. Dlatego projektując system Flotman ze szczególną troską zadbaliśmy o wszelkie niezbędne zabezpieczenia, dzięki którym dane Twojej firmy są w pełni bezpieczne.

Serwery, na których przechowywane są dane z naszej aplikacji, znajdują się w Polsce. Dzięki regularnie wykonywanym audytom bezpieczeństwa wszelkie wrażliwe informacje m.in. na temat przebiegu trasy, stylu jazdy kierowców oraz stanu technicznego pojazdów, są doskonale chronione przed potencjalnymi atakami hackerskimi i innymi zagrożeniami w cyberprzestrzeni.

2.  Polskie urządzenia GPS: sprawdzone rozwiązania i użyteczność

Jako polska korporacja, od początku swojej działalności – czyli od ponad 11 lat – stawiamy na szeroko pojętą lokalność. Urządzenia OBD, OBD CAN i GPS, a także komponenty do nich, pozyskujemy wyłącznie od europejskich, renomowanych producentów elektroniki. Zaletą naszych urządzeń jest nie tylko ich wysoka jakość i szeroki wybór, ale także bezinwazyjny i dyskretny sposób montażu: urządzenia montowane są pod akumulator, „w ukryciu”. Dzięki temu ich użytkowanie nie wiąże się z obecnością np. dodatkowych przewodów widocznych „gołym okiem” dla kierowcy.

Polskie urządzenia GPS marki Flotman pozwalają szczegółowo określić pozycję pojazdu (z dokładnością do 5 metrów), a także w sposób zdalny monitorować na bieżąco wszystkie jego parametry, takie jak m.in.:

W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości, system automatycznie wyświetli stosowną informację w aplikacji mobilnej lub wyśle powiadomienie SMS-em. Ta istotna funkcjonalność pozwoli Twoim kierowcom poczuć się bezpiecznie i komfortowo na drodze, a Tobie – poprawić logistykę firmy w oparciu o szczegółowe statystyki.

3.  Elastyczność i możliwość dostosowania oprogramowania do potrzeb Twojej floty

System nawigacyjny Flotman umożliwia wygodną personalizację usługi. Dostarczamy swoim Klientom modułowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Konfiguracja modułów możliwa jest po wcześniejszym kontakcie z doradcą, który pomoże dobrać właściwe pakiety, zgodne z profilem działalności i wielkością firmy.

Lista wspieranych modułów jest długa i obejmuje m.in.:

  • harmonogramy,
  • obsługę punktów zdefiniowanych,
  • moduły CRM,
  • powiadomienia i subskrypcje,
  • raporty tras,
  • Business Intelligence,
  • i inne.

Modułowe rozwiązania oferowane przez system Flotman pozwalają w elastyczny sposób dopasować funkcjonalność aplikacji do biznesu w każdym rozmiarze. Zarówno firmy, które właśnie zakupiły pierwszy pojazd dla pracownika, jak i korporacje posiadające kilka tysięcy pojazdów mogą z łatwością korzystać z opcji monitorowania w taki sposób, by odkryć maksimum korzyści dla siebie.

4.  Pełne wsparcie techniczne

Nasze autorskie oprogramowanie tworzone jest przez doświadczonych programistów z myślą o urządzeniach OBD i GPS marki Flotman. Dzięki temu możemy z łatwością i w bardzo krótkim czasie wyeliminować wszelkie usterki, rozwiązać mniej lub bardziej zaawansowane problemy techniczne oraz zapewnić bieżące wsparcie związane z aktualizacją systemu.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, rozwijając oprogramowanie pod kątem jego potrzeb i oczekiwań, a także dostarczając najnowocześniejsze urządzenia monitorujące zarówno do samochodów osobowych, ciężarowych, jak i pojazdów budowlanych.

Chcesz zwiększyć rentowność swojego przedsiębiorstwa przy optymalizacji procesów logistycznych?  Wybierz ofertę Flotman – firmy flotowej z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku.

 

Ps. Szukasz sprawdzonych sposobów na optymalizację wydatków w firmie? Zajrzyj do naszego artykułu pt. „Jak zmniejszyć koszty floty w firmie? – praktyczne porady pracowników Flotman”.